Kulaté stoly Pravé křídlo | Černá Labuť

Uspořádání Levého křídla

Vyberte si to nejlepší a nejvhodnější uspořádání pro Vaší akci, konferenci, seminář, tiskovou konferenci nebo si zvolte svůj originální set up prostoru. Pokud si nejste úplně jisti, rádi Vám při výběru pomůžeme a poradíme.

Kulaté stoly

Do Levého křídla Labutě se vejde 8 kulatých stolů o průměru 155 cm. Ke každému stolu posadíme maximálně 8 osob, celková kapacita je 48 hostů. Grafický set up kulatých stolů Levého křídla si můžete stáhnout v pdf.

Školní uspořádání

Pokud si zvolíte školní uspořádání v Levém křídle Černé Labutě, můžeme Vám připravit až 46 míst k sezení. 42 míst k sezení pro Vaše hosty a 4 místa u předsednického stolu. Stáhněte si grafický set up školního uspořádání v Levém křídle.

Divadelní uspořádání

Divadelní uspořádání Levého křídla Černé Labutě nabízí základní 2 varianty. V první variantě je počítáno i s menším podiem o rozměru 4×2 metry a kapacita hlediště je 86 míst k sezení. Varianta druhá je bez podia a do hlediště se vejde 86 hostů.

Informace a pronájem prostor

Pro více informací o pronájmu, technickém vybavení a možnostech uspořádání prostor v galerii Černá Labuť nás prosím kontaktujte.

[31]

Nahoru