Kulaté stoly Pravé křídlo | Černá Labuť

Uspořádání Pravého křídla

Vyberte si to nejlepší a nejvhodnější uspořádání pro Vaší akci, seminář, tiskovou konferenci nebo si zvolte svůj originální set up prostoru. Pokud si nejste úplně jisti, rádi Vám při výběru pomůžeme a poradíme.

Kulaté stoly

Do Pravého křídla Černé Labutě se vejde 8 kulatých stolů o průměru 155 cm. Ke každému stolu posadíme maximálně 8 osob. Grafický set up kulatých stolů Pravého křídla si můžete stáhnout v pdf.

Školní uspořádání

Pokud si zvolíte školní uspořádání v Pravém křídle, můžeme Vám připravit až 64 míst k sezení. Máme pro Vás připravené 2 základní varianty, 62 míst plus předsednický stůl pro 2 osoby nebo 54 míst plus předsednický stůl pro 6 osob. Grafický set up školních uspořádání Pravého křídla Labutě si můžete stáhnout ve variantách 54+6 a 62+2 míst.

Divadelní uspořádání

Divadelní uspořádání Pravého křídla nabízí také základní 2 varianty. V první variantě je počítáno i s menším podiem o rozměru 4×2 metry a kapacita hlediště je 86 míst k sezení. Varianta druhá je bez podia a do hlediště se vejde 97 hostů + 2 místa u předsednického stolu.

Informace a pronájem prostor

Pro více informací o pronájmu, technickém vybavení a možnostech uspořádání prostor v galerii Černá Labuť nás prosím kontaktujte.

[30]

Nahoru